O firmieGrantur Kamieniarstwo

Firma Kamieniarstwo Grantur rozpoczęła działalność w 1993 roku. Od tego czasu nieprzerwanie rozbudowując zarówno park maszynowy, jak i doświadczenie w obróbce oraz innych aspektach branży kamieniarskiej. Wszystko po to, aby lepiej i rzetelniej wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia i usługi. Nasza działalność rozprzestrzenia się na dwie gałęzie branży kamieniarskiej - kamieniarstwo budowlane oraz nagrobkowe. Siedziba i zakład produkcyjny Firmy znajdują się w miejscowości Turka 243A, koło Lublina - bezpośrednio przy drodze krajowej Nr 82. Punkt Handlowy mieści się w Parczewie przy ul. Polnej 38; 21-200 Parczew.

Nasze dziedzictwo

Prawie 30 lat doświadczenia zobowiązuje nas do podtrzymywania dobrego imienia firmy Grantur Kamieniarstwo poprzez stały rozwój i szacunek do tradycji.

Nasza misja

Chcemy niezmiennie oferować naszym klientom oraz partnerom biznesowym wysoką jakość i profesjonalne podejście na wszystkich etapach współpracy.

Nasze wizja

Pamiętać o przeszłości, która nas ukształtowała oraz patrzeć w przyszłość - w kierunku nowych technologii, które pozwolą nam utrzymać się na pozycji pioniera w branży kamieniarskiej.

Nasze doświadczenie to

27 lat na rynku

W ciągu tego długiego okresu udało nam się opanować sztukę obróbki kamienia do perfekcji. Wiele lat na rynku gwarantuje nam również rozległe kontakty branżowe, owocujące w bardzo dogodne warunki, które możemy zaoferować naszym klientom.

Posiadamy profesjonalny

Park maszynowy

Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy. Usługowe cięcie bloków granitowych piłą linową Pellegrini. Wysoka wydajność materiału z ciętych bloków, dzięki użyciu liny diamentowej o średnicy przekroju 8 mm.

Sprowadzamy kamienie naturalne

z ponad 20 krajów

Marmury i granity sprowadzamy dla Państwa z różnych krajów: Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, RPA, Brazylii, Indii oraz wielu innych. Z polskich materiałów oferujemy granity strzegomskie oraz piaskowce.

Nasze usługi

Kamieniarstwo budowlane

Nasza firma posiada w swojej ofercie blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, posadzki, kominki oraz inne elementy wykończenia mieszkań, domów i firm.

Kamieniarstwo nagrobkowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków oraz tablic nagrobnych i pamiątkowych z kamieni naturalnych sprowadzanych dla Państwa z różnych zakątków świata.